Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji wirtualnej konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia, która odbędzie się już 24 września br. (czwartek).

Nowi prelegenci, aktualne tematy, praktyczna wiedza, autentyczne problemy i skuteczne rozwiązania serwowane w wygodny i bezpieczny sposób w postaci konferencji online.

W ramach II edycji AMOZ wystąpią zarządzający placówkami medycznymi, prawnicy oraz eksperci z zakresu organizacji, sprzedaży i marketingu w ochronie zdrowia: 

 • Dariusz Dziełak, Dyrektor ds. Analiz i Innowacji NFZ
 • dr med. Jarosław J. Fedorowski, Prezes Polskiej Federacji Szpitali
 • Daniel Nowocin, Urszula Łaskawiec, Jakub Stępnowski, Medidesk
 • Agnieszka Rudnicka-Szymczak, Centrum e-Zdrowia (dawniej CSIOZ)
 • Joanna Szyman, Prezes Zarządu NEO Hospital
 • Bartosz Pawelczyk i Krzysztof Kozik, Kancelaria Radców Prawnych Bartosz Pawelczyk Krzysztof Kozik s.c.

Tematy poruszane w trakcie konferencji obejmują m.in.:

 • budowanie silnej marki placówki medycznej, pomimo kryzysu
 • wyzwania organizacyjne podmiotów ochrony zdrowia w dobie epidemii
 • e-skierowanie, EDM oraz inne nowoczesne e-narzędzia w systemie ochrony zdrowi
 • obszary działań istotne dla zwiększenia zysków placówki medycznej
 • aspekty prawne rozwoju i bezpiecznego prowadzenia placówki medycznej.

Skorzystaj z wczesnej przedsprzedaży i kup bilet w atrakcyjnej cenie 69 zł brutto tylko do 31.08.2020r.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie konferencja.amoz.edu.pl.

Kontakt

ADRES

ul. Niegolewskiego 17
01-570 Warszawa

TELEFON

tel. 22 120 20 89

E-MAIL

biuro@mediahealth.pl  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną e-mail.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89, moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa danych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci/