Referencje

Referencje2017-04-13T23:09:40+02:00
,
Otolaryngolodzy24

Agencja MediaHealth to zespół profesjonalistów z którymi łatwo i przyjemnie się współpracuje.
Efekty działań marketingowych są widoczne już po kilku miesiącach i przekładają się na zwiększenie liczby pacjentów placówki.
Dla nas ważne jest też to, że możemy się angażować w proces, ale czuć 100% zaufania do tego co nam proponują i realizują specjaliści MediaHealth.

,
Kriosonik Targówek

Jako Kierownik oddziału w Warszawie poszukiwałam firmy zajmującej się kompleksowym marketingiem dla Kriosonik, który działa na rynku od ponad 16 lat. Mój cel? Zwiększenie liczby pacjentów komercyjnych. Agencja MediaHealth okazała się strzałem w dziesiątkę. Duża wiedza z zakresie marketingu oraz zespół specjalistów, którzy czują się w branży medycznej jak ryba w wodzie przekonał mnie do współpracy. Od 2018 wraz z MediaHealth działamy w sposób kompleksowy, stale zwiększając liczbę pacjentów w Kriosonik. Współpraca przebiega bez zarzutu. Polecam ją każdemu właścicielowi placówki medycznej w Polsce.

Justyna Józwik
kierownik jednostki Kriosonik Targówek
,
Szpital Świętej Elżbiety – Mokotowskie Centrum Medyczne
leczenie ambulatoryjne, poradnie specjalistyczne, hospitalizacje, specjalistyczne zabiegi i procedury medyczne, diagnostyka

Szpital Świętej Elżbiety – Mokotowskie Centrum Medyczne to prywatny szpital, oferujący swoim pacjentom kompleksową ochronę zdrowia, począwszy od usług lekarzy specjalistów, przez nowoczesne badania diagnostyczne aż po profesjonalną opiekę hospitalizacyjną, włącznie z wykonywaniem zabiegów i procedur medycznych.

Profesjonalizm i szeroka wiedza pracowników z zakresu marketingu, zarówno internetowego, jak i offline, w połączeniu z bogatymi doświadczeniami w branży podmiotów medycznych jest warte szczególnego podkreślenia.

Dariusz Rembisz
PREZES ZARZĄDU
,
Klinika Medyczna Wilmed
usługi medyczne, fizjoterapia, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, badania kliniczne

Warszawska Klinika Medyczna Wilmed oferuje pacjentom usługi doświadczonych lekarzy specjalistów, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii onkologicznej i onkologii. W ofercie kliniki znajdują się również nowoczesne badania kliniczne i diagnostyczne, a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

Agencja to prawdziwy marketingowy specjalista w branży medycznej, który wie jak sprawnie funkcjonować w tym sektorze. Liczymy, że nasza współpraca będzie się cały czas rozwijać, przynosząc obopólne korzyści. Z całą pewnością możemy polecić współpracę z agencją Media Health.

Piotr Ciszewski
,
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy „Dom Rodzinny”
całodobowa opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, zabiegi rehabilitacyjne, leczenie farmakologiczne, pomoc psychologiczna, terapia logopedyczna

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy „Dom Rodzinny” oferuje świadczenia dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych wymagających całodobowej opieki. W zakres usług wchodzi m.in. kompleksowa opieka lekarska, pielęgniarska, psychologiczna, fizjoterapeutyczna oraz dietetyczna.

Stała opieka i profesjonalne działania pracowników agencji dają nam poczucie, że powierzyliśmy naszą firmę w dobre ręce. Na podstawie dotychczasowej współpracy, możemy polecić firmę Media Health jako fachowego, godnego zaufania dostawcę usług marketingowych.

Piotr Kerpert
,
Ober Clinic
badania laboratoryjne, leczenie otyłości, stomatologia, medycyna specjalistyczna, chirurgia ogólna i plastyczna

Ober Clinic to działająca ponad 10 lat prywatna klinika medyczna z siedzibą w Warszawie. Swoim pacjentom oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług medycznych świadczonych przez zespół profesjonalistów, a także badania laboratoryjne, leczenie stomatologiczne oraz usługi z zakresu leczenia otyłości.

Efektywne działania skierowane na pozyskanie nowych pacjentów są dla nas najważniejszym atutem agencji. Jesteśmy zadowoleni z długoletniej, owocnej współpracy i z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Media Health jako profesjonalnego partnera w biznesie.

Paweł Obermeyer
DYREKTOR
,
Centrum CBT
szkolenia dla psychologów i psychiatrów, kursy z zakresu psychologii dla nauczycieli, poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży, poradnia psychologiczna dla dorosłych

Centrum CBT to ośrodek psychoterapii poznawczo-behawioralnej z siedzibą w Warszawie. W jego ofercie znajdują się szkolenia dla psychologów i psychiatrów pragnących podnosić swoje kwalifikacje, a także kursy dokształcające z zakresu psychologii dla nauczycieli. Centrum CBT prowadzi także poradnie psychologiczne dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

,
Centrum Kompresjoterapii
diagnostyka i leczenie choroby zastoinowej, chirurgia naczyniowa, leczenie schorzeń narządu ruchu, rehabilitacja, fizjoterapia

Warszawskie Centrum Kompresjoterapii to ośrodek medyczny oferujący specjalistyczne usługi zdrowotne dla osób borykających się z chorobą zastoinową. W czterech poradniach Centrum: Poradni Chirurgii Naczyniowej, Poradni Ortopedyczno-Ortotycznej, Poradni Rehabilitacyjnej oraz Pracowni Fizjoterapii pracuje kadra wysoko wykwalifikowanych lekarzy, terapeutów i pielęgniarek, gwarantujących pacjentom najwyższą jakość usług.

,
CM Panorama
Podstawowa Opieka Zdrowotna, poradnie specjalistyczne, diagnostyka USG, stomatologia dla dzieci i młodzieży, medycyna pracy

Centrum Medyczne Panorama to ośrodek medyczny, świadczący szeroki zakres usług medycznych zarówno w ramach kontraktu z NFZ-em, jak i komercyjnie. CM Panorama oferuje m.in. usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, leczenie stomatologiczne dzieci i młodzieży, 19 poradni specjalistycznych, diagnostykę USG oraz usługi medycyny pracy. Placówka w Radzyminie jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

,
Przychodnia KEN
POZ dla dzieci i dorosłych, poradnie specjalistyczne, badania laboratoryjne, diagnostyka USG i EKG, konsultacje z dietetykiem

Zlokalizowana w centrum Ursynowa Przychodnia KEN to placówka medyczna świadcząca szeroki zakres usług z zakresu ochrony zdrowia. W ofercie Przychodni KEN znajdują się świadczenia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieci i osób dorosłych, kilkanaście poradni specjalistycznych, badania laboratoryjne, diagnostyka USG i EKG, a także usługi z zakresu dietetyki oraz zdrowia psychicznego.

,
Medica-Med
lekarska ambulatoryjna opieka rehabilitacyjna, zabiegi fizjoterapeutyczne, rehabilitacja w warunkach domowych, terapia manualna, medycyna estetyczna

Przychodnia rehabilitacyjno-ortopedyczna Medica-Med istnieje od 2006 roku. Zapewnia kompleksową opiekę lekarską oraz świadczenia rehabilitacyjne osobom po urazach ortopedycznych, z problemami neurologicznymi i zespołami bólowymi, w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ).

,
Medikar Home Care
konsultacje lekarskie w warunkach domowych, rehabilitacja z dojazdem, domowe usługi pielęgniarskie, domowe usługi opiekuńcze, fizjoterapia w warunkach domowych

Medikar Home Care to placówka świadcząca profesjonalne usługi lekarskie, pielęgniarskie, opiekuńcze oraz rehabilitacyjne w warunkach domowych. Swoim pacjentom Medikar Home Care oferuje opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry lekarzy (interniści, kardiolodzy, chirurdzy, psychologowie), opiekunów medycznych oraz rehabilitantów i logopedów, którzy pracują kierując się indywidualnie opracowanym dla każdego pacjenta planem opieki i terapii.

,
Rex Medica Sport
rezonans magnetyczny, badania RTG, USG i EMG, konsultacje lekarzy specjalistów, badania laboratoryjne, skuteczne leczenie bólu

Centrum Diagnostyki Obrazowej Rex Medica Sport to warszawski ośrodek specjalizujący się w najnowocześniejszych badaniach z zakresu diagnostyki obrazowej, takich jak rezonans magnetyczny, RTG oraz USG. Kadrę Rex Medica Sport tworzą doświadczeni lekarze specjaliści oraz technicy elektroradiolodzy. Centrum oferuje również przeprowadzanie badań laboratoryjnych.

,
Rex Medica
badania rezonansu magnetycznego, aparat Siemens Symphony Magnetom TIM, wysoko wyspecjalizowana kadra, szybka diagnostyka, indywidualne podejście do pacjenta

Centrum Rex Medica to zlokalizowana w Warszawie placówka specjalizująca się w wykonywaniu badań rezonansu magnetycznego z wykorzystaniem nowoczesnego aparatu Siemens Symphony Magnetom TIM. Każde badanie planowane jest indywidualnie, a za jego przebieg odpowiada kadra wyspecjalizowanych techników elektroradiologów oraz lekarzy specjalistów.

,
Rodzinna Przychodnia
Podstawowa Opieka Zdrowotna, badania laboratoryjne, USG i EKG, punkt szczepień dla dzieci, poradnie specjalistyczne, sala operacyjno-zabiegowa

Rodzinna Przychodnia jest placówką ochrony zdrowia z siedzibą w Warszawie, świadczącą usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz konsultacji specjalistycznych, zarówno w ramach kontraktu z NFZ-em, jak i komercyjnie. Rodzinna Przychodnia posiada również salę operacyjno-zabiegową, w której przeprowadza się zabiegi w znieczuleniu miejscowym. Placówka jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

,
CM Arnica
laserowe leczenie zmian dermatologicznych, zabiegi laserowe z zakresu medycyny estetycznej, laserowe leczenie problemów ginekologicznych, laserowe leczenie chorób urologicznych, rehabilitacja

Centrum Medyczne Arnica to ośrodek specjalizujący się w zabiegach z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 Beladona z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, ginekologii, urologii oraz modelowania sylwetki. Zespół CM Arnica tworzą wysoko wyspecjalizowani lekarze, którzy w indywidualny sposób podchodzą do każdego pacjenta, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (DN Daniel Nowocin, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.

Zostaw numer
oddzwonimy!





Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (DN Daniel Nowocin, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa jedynie do kontaktu ze mną.