,
Otolaryngolodzy24

Agencja MediaHealth to zespół profesjonalistów z którymi łatwo i przyjemnie się współpracuje.
Efekty działań marketingowych są widoczne już po kilku miesiącach i przekładają się na zwiększenie liczby pacjentów placówki.
Dla nas ważne jest też to, że możemy się angażować w proces, ale czuć 100% zaufania do tego co nam proponują i realizują specjaliści MediaHealth.

,
Kriosonik Targówek

Jako Kierownik oddziału w Warszawie poszukiwałam firmy zajmującej się kompleksowym marketingiem dla Kriosonik, który działa na rynku od ponad 16 lat. Mój cel? Zwiększenie liczby pacjentów komercyjnych. Agencja MediaHealth okazała się strzałem w dziesiątkę. Duża wiedza z zakresie marketingu oraz zespół specjalistów, którzy czują się w branży medycznej jak ryba w wodzie przekonał mnie do współpracy. Od 2018 wraz z MediaHealth działamy w sposób kompleksowy, stale zwiększając liczbę pacjentów w Kriosonik. Współpraca przebiega bez zarzutu. Polecam ją każdemu właścicielowi placówki medycznej w Polsce.

Justyna Józwik
kierownik jednostki Kriosonik Targówek
,
Szpital Świętej Elżbiety – Mokotowskie Centrum Medyczne
leczenie ambulatoryjne, poradnie specjalistyczne, hospitalizacje, specjalistyczne zabiegi i procedury medyczne, diagnostyka

Szpital Świętej Elżbiety – Mokotowskie Centrum Medyczne to prywatny szpital, oferujący swoim pacjentom kompleksową ochronę zdrowia, począwszy od usług lekarzy specjalistów, przez nowoczesne badania diagnostyczne aż po profesjonalną opiekę hospitalizacyjną, włącznie z wykonywaniem zabiegów i procedur medycznych.

Profesjonalizm i szeroka wiedza pracowników z zakresu marketingu, zarówno internetowego, jak i offline, w połączeniu z bogatymi doświadczeniami w branży podmiotów medycznych jest warte szczególnego podkreślenia.

Dariusz Rembisz
PREZES ZARZĄDU
,
Klinika Medyczna Wilmed
usługi medyczne, fizjoterapia, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, badania kliniczne

Warszawska Klinika Medyczna Wilmed oferuje pacjentom usługi doświadczonych lekarzy specjalistów, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii onkologicznej i onkologii. W ofercie kliniki znajdują się również nowoczesne badania kliniczne i diagnostyczne, a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

Agencja to prawdziwy marketingowy specjalista w branży medycznej, który wie jak sprawnie funkcjonować w tym sektorze. Liczymy, że nasza współpraca będzie się cały czas rozwijać, przynosząc obopólne korzyści. Z całą pewnością możemy polecić współpracę z agencją Media Health.

Piotr Ciszewski
,
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy „Dom Rodzinny”
całodobowa opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, zabiegi rehabilitacyjne, leczenie farmakologiczne, pomoc psychologiczna, terapia logopedyczna

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy „Dom Rodzinny” oferuje świadczenia dla osób starszych, chorych i niepełnosprawnych wymagających całodobowej opieki. W zakres usług wchodzi m.in. kompleksowa opieka lekarska, pielęgniarska, psychologiczna, fizjoterapeutyczna oraz dietetyczna.

Stała opieka i profesjonalne działania pracowników agencji dają nam poczucie, że powierzyliśmy naszą firmę w dobre ręce. Na podstawie dotychczasowej współpracy, możemy polecić firmę Media Health jako fachowego, godnego zaufania dostawcę usług marketingowych.

Piotr Kerpert
,
Ober Clinic
badania laboratoryjne, leczenie otyłości, stomatologia, medycyna specjalistyczna, chirurgia ogólna i plastyczna

Ober Clinic to działająca ponad 10 lat prywatna klinika medyczna z siedzibą w Warszawie. Swoim pacjentom oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług medycznych świadczonych przez zespół profesjonalistów, a także badania laboratoryjne, leczenie stomatologiczne oraz usługi z zakresu leczenia otyłości.

Efektywne działania skierowane na pozyskanie nowych pacjentów są dla nas najważniejszym atutem agencji. Jesteśmy zadowoleni z długoletniej, owocnej współpracy i z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Media Health jako profesjonalnego partnera w biznesie.

Paweł Obermeyer
DYREKTOR
,
Centrum CBT
szkolenia dla psychologów i psychiatrów, kursy z zakresu psychologii dla nauczycieli, poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży, poradnia psychologiczna dla dorosłych

Centrum CBT to ośrodek psychoterapii poznawczo-behawioralnej z siedzibą w Warszawie. W jego ofercie znajdują się szkolenia dla psychologów i psychiatrów pragnących podnosić swoje kwalifikacje, a także kursy dokształcające z zakresu psychologii dla nauczycieli. Centrum CBT prowadzi także poradnie psychologiczne dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

,
Centrum Kompresjoterapii
diagnostyka i leczenie choroby zastoinowej, chirurgia naczyniowa, leczenie schorzeń narządu ruchu, rehabilitacja, fizjoterapia

Warszawskie Centrum Kompresjoterapii to ośrodek medyczny oferujący specjalistyczne usługi zdrowotne dla osób borykających się z chorobą zastoinową. W czterech poradniach Centrum: Poradni Chirurgii Naczyniowej, Poradni Ortopedyczno-Ortotycznej, Poradni Rehabilitacyjnej oraz Pracowni Fizjoterapii pracuje kadra wysoko wykwalifikowanych lekarzy, terapeutów i pielęgniarek, gwarantujących pacjentom najwyższą jakość usług.

,
CM Panorama
Podstawowa Opieka Zdrowotna, poradnie specjalistyczne, diagnostyka USG, stomatologia dla dzieci i młodzieży, medycyna pracy

Centrum Medyczne Panorama to ośrodek medyczny, świadczący szeroki zakres usług medycznych zarówno w ramach kontraktu z NFZ-em, jak i komercyjnie. CM Panorama oferuje m.in. usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, leczenie stomatologiczne dzieci i młodzieży, 19 poradni specjalistycznych, diagnostykę USG oraz usługi medycyny pracy. Placówka w Radzyminie jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

,
Przychodnia KEN
POZ dla dzieci i dorosłych, poradnie specjalistyczne, badania laboratoryjne, diagnostyka USG i EKG, konsultacje z dietetykiem

Zlokalizowana w centrum Ursynowa Przychodnia KEN to placówka medyczna świadcząca szeroki zakres usług z zakresu ochrony zdrowia. W ofercie Przychodni KEN znajdują się świadczenia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla dzieci i osób dorosłych, kilkanaście poradni specjalistycznych, badania laboratoryjne, diagnostyka USG i EKG, a także usługi z zakresu dietetyki oraz zdrowia psychicznego.

,
Medica-Med
lekarska ambulatoryjna opieka rehabilitacyjna, zabiegi fizjoterapeutyczne, rehabilitacja w warunkach domowych, terapia manualna, medycyna estetyczna

Przychodnia rehabilitacyjno-ortopedyczna Medica-Med istnieje od 2006 roku. Zapewnia kompleksową opiekę lekarską oraz świadczenia rehabilitacyjne osobom po urazach ortopedycznych, z problemami neurologicznymi i zespołami bólowymi, w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ).

,
Medikar Home Care
konsultacje lekarskie w warunkach domowych, rehabilitacja z dojazdem, domowe usługi pielęgniarskie, domowe usługi opiekuńcze, fizjoterapia w warunkach domowych

Medikar Home Care to placówka świadcząca profesjonalne usługi lekarskie, pielęgniarskie, opiekuńcze oraz rehabilitacyjne w warunkach domowych. Swoim pacjentom Medikar Home Care oferuje opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry lekarzy (interniści, kardiolodzy, chirurdzy, psychologowie), opiekunów medycznych oraz rehabilitantów i logopedów, którzy pracują kierując się indywidualnie opracowanym dla każdego pacjenta planem opieki i terapii.

,
Rex Medica Sport
rezonans magnetyczny, badania RTG, USG i EMG, konsultacje lekarzy specjalistów, badania laboratoryjne, skuteczne leczenie bólu

Centrum Diagnostyki Obrazowej Rex Medica Sport to warszawski ośrodek specjalizujący się w najnowocześniejszych badaniach z zakresu diagnostyki obrazowej, takich jak rezonans magnetyczny, RTG oraz USG. Kadrę Rex Medica Sport tworzą doświadczeni lekarze specjaliści oraz technicy elektroradiolodzy. Centrum oferuje również przeprowadzanie badań laboratoryjnych.

,
Rex Medica
badania rezonansu magnetycznego, aparat Siemens Symphony Magnetom TIM, wysoko wyspecjalizowana kadra, szybka diagnostyka, indywidualne podejście do pacjenta

Centrum Rex Medica to zlokalizowana w Warszawie placówka specjalizująca się w wykonywaniu badań rezonansu magnetycznego z wykorzystaniem nowoczesnego aparatu Siemens Symphony Magnetom TIM. Każde badanie planowane jest indywidualnie, a za jego przebieg odpowiada kadra wyspecjalizowanych techników elektroradiologów oraz lekarzy specjalistów.

,
Rodzinna Przychodnia
Podstawowa Opieka Zdrowotna, badania laboratoryjne, USG i EKG, punkt szczepień dla dzieci, poradnie specjalistyczne, sala operacyjno-zabiegowa

Rodzinna Przychodnia jest placówką ochrony zdrowia z siedzibą w Warszawie, świadczącą usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz konsultacji specjalistycznych, zarówno w ramach kontraktu z NFZ-em, jak i komercyjnie. Rodzinna Przychodnia posiada również salę operacyjno-zabiegową, w której przeprowadza się zabiegi w znieczuleniu miejscowym. Placówka jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

,
CM Arnica
laserowe leczenie zmian dermatologicznych, zabiegi laserowe z zakresu medycyny estetycznej, laserowe leczenie problemów ginekologicznych, laserowe leczenie chorób urologicznych, rehabilitacja

Centrum Medyczne Arnica to ośrodek specjalizujący się w zabiegach z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 Beladona z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, ginekologii, urologii oraz modelowania sylwetki. Zespół CM Arnica tworzą wysoko wyspecjalizowani lekarze, którzy w indywidualny sposób podchodzą do każdego pacjenta, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu.