Przygotowanie projektów graficznych

Przygotowanie projektów graficznych2017-04-24T11:52:36+00:00
image

Tworzenie logotypów i brandingu marki dla podmiotu medycznego

Świadomość marki to klucz do nawiązania stałych relacji z klientem i możliwość dotarcia do nowego konsumenta. Dotyczy to również marketingu usług medycznych. By móc zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku medycznym i utrzymać kontakt z pacjentem, placówka lecznicza powinna dysponować oryginalnym logotypem oraz zbudowanym brandingem.

 Logotyp dla placówki leczniczej

W ramach usług oferujemy naszym klientom stworzenie nowego logo lub jego „redesign”. Nasi graficy, wiedzą jak stworzyć znak graficzny odzwierciedlający charakter podmiotu medycznego –prostolinijne i estetyczne logo oparte na właściwych barwach.

Branding podmiotu medycznego

Branding to budowanie świadomości marki przedsiębiorstwa, za pomocą kreowania i utrzymywania pozytywnego wizerunku w umysłach potencjalnych klientów. Działania mają na celu wzmocnienie u konsumentów pozytywnych skojarzeń z firmą i oferowanymi przez nią usługami.

Wiemy, jak ważną rolę odgrywa dobra opinia, zwłaszcza jeśli chodzi o placówkę leczniczą. Nasze działania zmierzają do rozwoju pozytywnych relacji i nawiązywania stałej współpracy z pacjentami, dlatego strategia wizerunkowa opiera się o bieżące cele marketingowe placówki, ich definicję i realizację. Są to m. in. akcję promocyjne, elementy wizerunkowe tj. logo, hasła reklamowe, strona internetowa czy kanały social media wraz z monitoringiem informacji na temat placówki publikowanych na serwisach medycznych i tematycznych forach.

Banery reklamowe dla podmiotów medycznych

 Grafika to wizualna forma nawiązująca do promowanej usługi lub produktu, a także nieodłączny element każdej kampanii marketingowej. W e-marketingu najczęściej wykorzystywaną formą graficzną jest baner, czyli projekt przekazujący treść reklamy, będący również odnośnikiem do witryny produktu. Projekt składa się z oryginalnego obrazu, chwytliwego hasła oraz linku. Profesjonalnie wykonany baner reklamowy przykuwa uwagę, informuje o promocji oraz umożliwia internaucie bezpośrednie dotarcie do strony producenta.

Organizując kampanie marketingowe dla podmiotów medycznych zajmujemy się tworzeniem banerów reklamowych. W naszej agencji marketingowej pracują copywriterzy, graficy i programiści, a realizowane przez nich kreacje, skomponowane do stylu i potrzeb serwisu, wyróżnia oryginalna grafika i zachęcająca treść, dzięki czemu zawarty w niej przekaz, stanowi niedrogą i skuteczną metodę dotarcia do potencjalnych pacjentów.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (DN Daniel Nowocin, ul. Hanki Czaki 4/8, 01-588 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.

Zostaw numer
oddzwonimy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (DN Daniel Nowocin, ul. Hanki Czaki 4/8, 01-588 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.