Centrum Kompresjoterapii Thuasne

Centrum Kompresjoterapii Thuasne2017-07-13T16:45:29+02:00

Project Description

Centrum Kompresjoterapii Thuasne to profesjonalne leczenie w dziedzinie chorób nóg, rąk, bioder i kręgosłupa. Centrum Kompresjoterapii wyróżnia się najwyższą jakością świadczonych usług, dogodną lokalizacją oraz najlepszą kadrą.

Zakres prac

 • odświeżenie serwisu www (zbudowanie nowoczesnej, responsywnej strony www)

 • wprowadzenie na stronę formularzy kontaktowych

 • stałe prowadzenie profilu facebook

 • wprowadzenie centrum do serwisów geolokalizacyjnych i branżowych

 • wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej w placówce

 • podpięcie strony pod google analytics, ustawienie konwersji, wprowadzenie celów

 • backup danych

Osiągnięte rezultaty

 • promowanie profesjonalnego obrazu placówki

 • wprowadzenie nowych rozwiązań przynoszących korzyści zarówno pacjentom jak i placówce (responsywny serwis www dopasowujący się do rozmiarów różnych ekranów)

 • dzięki wprowadzeniu formularzy zgłoszeniowych poprawienie jakości przepływu informacji oraz ułatwienie potencjalnym pacjentom kontaktu z placówką

 • dzięki wpięciu odpowiednich kodów, podpięciu strony pod google analytics, ustawieniu konwersji i wprowadzeniu celów lepszy monitoring sytuacji i możliwość wprowadzenia odpowiednich zmian.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

  Zostaw numer
  oddzwonimy!