Weryfikacja mechanizmów unikania przestoju i uzupełniania luk w grafiku

Nadmierne obciążenie pracownika zadaniami jest równie szkodliwe, co nieefektywne wykorzystanie jego godzin obecności. Przy wieloosobowych zespołach i zróżnicowanej ofercie placówki ustalanie grafiku może nastręczać sporo problemów. Proponujemy wsparcie w weryfikacji mechanizmów unikania przestoju oraz efektywnego tworzenia grafiku z uzupełnianiem luk.

Czytaj dalej

Analiza zainteresowania Pacjentów usługami leczniczymi w bliskim terenie placówki

Czy wiesz, jak ogromne znaczenie na Twój biznes ma społeczność zamieszkująca Twoją okolicę? Oferując usługi medyczne dla seniorów na osiedlu zamieszkałym przez młode małżeństwa tracisz swój potencjał. Analogicznie, nie trafisz do Pacjentów 50+ z ofertami kierowanymi dla dzieci i młodych mam. Pomożemy Ci znaleźć złoty środek poprzez analizę zainteresowania usługami medycznymi w bliskim otoczeniu placówki.

Czytaj dalej

Analiza konkurencji i opłacalności placówki na ich tle

Każda branża ma swoją konkurencję, która wpływa na liczbę i częstotliwość Pacjentów. Brak monitorowania rynku sprawi, że Twoi usługobiorcy w pewnym momencie przeniosą się do konkurencji. Nie pozwól na to – zlecając nam analizę konkurencji i opłacalność Twojej placówki zaprezentujemy Ci kompleksowe informacje na temat Twojej pozycji rynkowej.

Czytaj dalej

Badanie opłacalności usług komercyjnych

Każde przedsiębiorstwo kieruje się pewnymi wskaźnikami ekonomicznymi, które stanowią o opłacalności danej usługi. Wykonywanie zleceń, których koszty przewyższają potencjalny przychód lub na które nie ma popytu ma znikomy sens. Aby uniknąć pułapki nierentowności usług, weryfikujemy opłacalność bieżącej i przyszłej oferty komercyjnej placówki.

Czytaj dalej