Całościowy audyt strategiczny placówki medycznej

Placówka medyczna jest jak organizm, w którym każdy organ odpowiada za procesy funkcjonowania. Wystarczy jeden nieprawidłowo działający obszar, by cała przychodnia czy klinika szwankowała. Holistyczne przebadanie placówki medycznej pozwoli wykryć ewentualne nieprawidłowości na podstawie sytuacji codziennych i krytycznych.

Czytaj dalej

Przegląd umów z firmami współpracującymi

Każda placówka medyczna powierza część zadań podmiotom trzecim, by skupić się na zadaniach własnych. Warto jednak zweryfikować, czy wybrani podwykonawcy to faktycznie najlepsze dostępne wybory na rynku. Zweryfikuj, czy jakość faktycznie idzie w parze z ceną i czy w Twojej umowie nie ma niekorzystnych zapisów lub klauzul.

Czytaj dalej

Analiza kosztów zakupu produktów medycznych i usług dostawców

Codzienne funkcjonowanie placówki wymaga wykorzystywania różnych produktów medycznych. Każdy taki przedmiot to wydatek: od jednorazowych igieł przez gazy medyczne aż po leki do zabiegów. Sprawdź, czy Twoja placówka nie przepłaca za zakup produktów medycznych – zweryfikujemy Twoje umowy i zaproponujemy alternatywy.

Czytaj dalej

Analiza wydatków na podstawie otrzymanych danych finansowych placówki medycznej

Zastanawiasz się, czy przygotowany budżet jest efektywnie wykorzystywany? Martwisz się rosnącymi kosztami i chcesz poszukać oszczędności? A może sądzisz, że środki placówki medycznej mogą być efektywnie wykorzystane? Na te i wiele innych finansowych pytań odpowie przygotowana przez nas kompleksowa analiza wydatków.

Czytaj dalej