image

Tworzenie logotypów i brandingu marki dla podmiotu medycznego

Świadomość marki to klucz do nawiązania stałych relacji z klientem i możliwość dotarcia do nowego konsumenta. Dotyczy to również marketingu usług medycznych. By móc zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku medycznym i utrzymać kontakt z pacjentem, placówka lecznicza powinna dysponować oryginalnym logotypem oraz zbudowanym brandingem.

 Logotyp dla placówki leczniczej

W ramach usług oferujemy naszym klientom stworzenie nowego logo lub jego „redesign”. Nasi graficy, wiedzą jak stworzyć znak graficzny odzwierciedlający charakter podmiotu medycznego –prostolinijne i estetyczne logo oparte na właściwych barwach.

Branding podmiotu medycznego

Branding to budowanie świadomości marki przedsiębiorstwa, za pomocą kreowania i utrzymywania pozytywnego wizerunku w umysłach potencjalnych klientów. Działania mają na celu wzmocnienie u konsumentów pozytywnych skojarzeń z firmą i oferowanymi przez nią usługami.

Wiemy, jak ważną rolę odgrywa dobra opinia, zwłaszcza jeśli chodzi o placówkę leczniczą. Nasze działania zmierzają do rozwoju pozytywnych relacji i nawiązywania stałej współpracy z pacjentami, dlatego strategia wizerunkowa opiera się o bieżące cele marketingowe placówki, ich definicję i realizację. Są to m. in. akcję promocyjne, elementy wizerunkowe tj. logo, hasła reklamowe, strona internetowa czy kanały social media wraz z monitoringiem informacji na temat placówki publikowanych na serwisach medycznych i tematycznych forach.

Banery reklamowe dla podmiotów medycznych

 Grafika to wizualna forma nawiązująca do promowanej usługi lub produktu, a także nieodłączny element każdej kampanii marketingowej. W e-marketingu najczęściej wykorzystywaną formą graficzną jest baner, czyli projekt przekazujący treść reklamy, będący również odnośnikiem do witryny produktu. Projekt składa się z oryginalnego obrazu, chwytliwego hasła oraz linku. Profesjonalnie wykonany baner reklamowy przykuwa uwagę, informuje o promocji oraz umożliwia internaucie bezpośrednie dotarcie do strony producenta.

Organizując kampanie marketingowe dla podmiotów medycznych zajmujemy się tworzeniem banerów reklamowych. W naszej agencji marketingowej pracują copywriterzy, graficy i programiści, a realizowane przez nich kreacje, skomponowane do stylu i potrzeb serwisu, wyróżnia oryginalna grafika i zachęcająca treść, dzięki czemu zawarty w niej przekaz, stanowi niedrogą i skuteczną metodę dotarcia do potencjalnych pacjentów.