Medidesk na WIHE 2017 w Warszawie

Medidesk na WIHE 2017 w Warszawie

Ekspert ds. rozwoju biznesu dla branży medycznej i estetycznej, właściciel agencji. Doradca managerów i właścicieli największych podmiotów leczniczych w branży medycznej i estetycznej.
|2019-05-20T20:29:06+02:0010 października 2017|

Specjalnie dla klientów agencji MediaHealth oraz ze względu na duże zainteresowanie aplikacją Medidesk ze strony podmiotów leczniczych z całego kraju, nasz zespół wystąpi na V Międzynarodowych Targach Medycznych w Warszawie.

Zapraszamy managerów, kierowników jak i właścicieli placówek medycznych od przychodni stomatologicznych czy salonów medycyny estetycznej po prywatne szpitale oraz kliniki, do hali EXPO XXI już od 19 do 21 października.

Z ogromną przyjemnością opowiemy Państwu jak w prosty i intuicyjny sposób e-narzędzie Medidesk ułatwia pracę:

  • osób rejestrujących telefoniczne i e-mailowe zgłoszenia pacjentów,
  • osób odpowiedzialnych za marketing, reklamę oraz rentowność,
  • osób czuwających nad jakością obsługi pacjenta.

Zapraszamy Państwa na stoisko Medidesk – A13

Zaprezentujemy Państwu sposób działania aplikacji Medidesk “krok po kroku”, od momentu zalogowania po przydatne funkcje w codziennej pracy każdego podmiotu leczniczego.

Ponadto, dla wszystkich odwiedzających targi, przygotowaliśmy sporą dawkę praktycznej wiedzy na dwóch bezpłatnych seminariach w przestrzeni targowej, tuż obok naszego stoiska:

PIĄTEK 20.10. godz. 14.00
„Sprawna i efektywna Rejestracja, czyli jak poprawić pracę zespołu i zwiększyć jego skuteczność w umawiania wizyt.”

SOBOTA 21.10. godz. 11.00
„Skuteczne narzędzia i działania marketingowe dla podmiotów leczniczych. Przykłady efektywnych działań marketingowych ukierunkowanych na pozyskiwanie nowych pacjentów oraz poprawę jakości obsługi.”

 

BEZPŁATNA REJESTRACJA NA WIHE 2017  >> WEJDŹ TUTAJ

Spotkajmy się na miejscu!

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (DN Daniel Nowocin, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.

Zostaw numer
oddzwonimy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (DN Daniel Nowocin, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa jedynie do kontaktu ze mną.