Działania Marketingowe i promocyjne dla placówki medycznej to niezwykłe wyzwanie. Uwarunkowania rynku medycznego mają swoje wymogi. Dlatego bardzo istotne jest szczegółowe poznanie specyfiki tej branży  i odpowiednie podejście. Nam udało się zdobyć doświadczenie, dzięki któremu możemy działać w tym sektorze z sukcesem, jednocześnie wprowadzając rozwiązania przynoszące placówkom medycznym wymierne korzyści.

 

Marketing medyczny – z czym to jeść?

Marketing dla branży medycznej to nie lada gratka. Zgodnie z  Ustawą o działalności leczniczej z 2011 roku (Dz. U. z 2011r. Nr 112 poz. 654) istnieje zakaz reklamowania praktyk lekarskich. Konkurencja jednak nie śpi i prowadzi działania, które przyczyniają się do wzrostu zainteresowania usługami świadczonymi przez ich placówkę. Niezwykle istotne jest zatem stworzenie działu marketingu placówki, który w sposób niezwykle skuteczny, ale jednocześnie zgodny z prawem, zadba o wizerunek firmy. Działania pozycjonerskie, odpowiednio zbudowana i prowadzona strona internetowa, informacje w kanałach social media, prawidłowo prowadzone kampanie to obowiązkowe czynności,  dzięki którym możliwe będzie budowanie pozytywnego obrazu placówki.

 

Poznajcie MEDIA HEALTH

Media Health to firma powstała z dużego doświadczenia, pasji i chęci ciągłego doskonalenia się. Początkowo agencja obsługiwała  reklamowo i interaktywnie duże i średnie firmy z różnych obszarów i branży. Od 2011 roku agencja zaczęła przekształcać się w agencję specjalistyczną, która swoje główne działania skierowała na branżę medyczną. Owocna współpraca z klientami z tego sektora, niezwykle bogate doświadczenie i  powstające pomysły sprawiły, że postanowiliśmy na dobre zagościć w tym medycznym świecie. Rodzące się potrzeby naszych klientów doprowadziły nas do wielu, niezwykle owocnych wniosków. Wieloletnie obserwacje sprawiły, że idealnie wyczuliśmy zapotrzebowanie rynku i przygotowaliśmy efektywne rozwiązania marketingowo-reklamowe  dedykowane do placówek medycznych w tym małych gabinetów jak i dużych przychodni i szpitali.

 

Jak działamy 

Media Health wychodzi naprzeciw swoim klientom. Agencja zapewnia kompleksowe działania w zakresie reklamy i kreacji,  w obszarze social media czy przy budowie stron www i  różnego rodzaju serwisów. Dodatkowo, świadczy usługi programistyczne na najwyższym poziomie, znajdując rozwiązania pomocne w sprawnym funkcjonowaniu placówek medycznych. Nasze projekty i wdrażane rozwiązania mają na celu  poprawę pracy wewnątrz placówki oraz ułatwienie wszelkiego rodzaju działania, a tym samym wzrost zadowolenia naszych klientów.

Tworzymy systemy informatyczne, które są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich placówek medycznych, pragnących działać sprawniej, skuteczniej, zapewniając jak najlepszą jakość usług. Nasze rozwiązania dają wiele możliwości, które bezpośrednio wpływają na zwiększenie zainteresowania placówką, a w konsekwencji  zadowolenie pacjentów korzystających z usług danego podmiotu leczniczego.

Do współpracy z każdym klientem podchodzimy w sposób indywidualny. Proponując określone działania i rozwiązania, wiemy, że wybieramy najlepszą, dla każdego z naszych klientów, drogę, która doprowadzi go do zamierzonego celu.

Tagi: , , , , , , , ,

Kontakt

ADRES

ul. Niegolewskiego 17
01-570 Warszawa

TELEFON

tel. 22 120 20 89

E-MAIL

biuro@mediahealth.pl  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną e-mail.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89, moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa danych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci/