W dobie rosnącej konkurencji, placówki medyczne muszą posiadać przygotowaną pod kątem ich potrzeb strategię marketingową – to podstawa skutecznego działania! Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie na tej płaszczyźnie Twoja placówka może się poprawić, skontaktuj się z Media Health – przygotujemy dla Ciebie zupełnie bezpłatny audyt marketingowy!

Marketing placówek medycznych to w XXI wieku absolutna konieczność. Coraz większa konkurencja W dobie rosnącej konkurencji, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnej służby zdrowia, sprawia, że każda przychodnia, szpital, a także klinika estetyczna muszą prowadzić działania marketingowe ukierunkowane na swoich pacjentów.
Trzeba umieć ich pozyskać i utrzymać, przygotować atrakcyjną ofertę, obsłużyć na najwyższym poziomie, umiejętnie się z nimi komunikować, zbudować swój pozytywny wizerunek z wykorzystaniem zdobyczy najnowszych technologii.

W Media Health dobrze wiemy, że tego typu kompleksowe działania marketingowe wymagają czasu oraz zaangażowania i nawet najlepszy menedżer placówki może mieć trudność z efektywnymi działaniami w tym obszarze – od tego jest jednak zespół naszych specjalistów chętnych do pomocy.

Chcemy wspierać rozwój online-marketingowy polskiej branży leczniczej, więc dla placówek z całego kraju przygotowaliśmy specjalną propozycję – bezpłatną analizę marketingową realizowaną przez nasz zespół ekspertów.

Co zyskujesz dzięki naszej bezpłatnej analizie marketingowej?
· Sprawdzimy kluczowe aspekty marketingowe działalności Twojej placówki, w tym stronę internetową, aktywność w social media, opinie pacjentów, skuteczność dotychczasowych działań reklamowych, pozycje wyszukiwania w Internecie,
· Otrzymasz od nas indywidualny raport, zawierający propozycje konkretnych zmian i działań marketingowych, które warto wdrożyć w Twojej placówce,
· Dowiesz się, jakie są Twoje silne i słabe strony, jak pozyskiwać nowych pacjentów, jak sprawdzić, by marketing Twojej placówki był bardziej efektywny.

Nasza analiza marketingowa jest zupełnie bezpłatna – chcemy Ci przybliżyć łatwe i szybko dostępne możliwości rozwoju marketingowego, przy wykorzystaniu dostępnych na rynku, nowoczesnych narzędzi.

Analizę działań marketingowych wykonaliśmy już u ponad 175 placówek w całej Polsce, a dowodem na ich skuteczność są pozytywne opinie naszych klientów! Chcesz otrzymać analizę działań marketingowych dla danej placówki? Skontaktuj się z nami: zostaw swój e-mail na stronie
https://mediahealth.pl/bezplatny-audyt-marketingowy-mediahealth/.

Kontakt

ADRES

ul. Niegolewskiego 17
01-570 Warszawa

TELEFON

tel. 22 120 20 89

E-MAIL

biuro@mediahealth.pl  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną e-mail.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89, moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa danych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci/