Prowadzenie placówki medycznej wiąże się z szeregiem mniej lub bardziej nadzwyczajnych i angażujących obowiązków. Od złożenia zamówień na produkty medyczne przez zarządzanie kadrą aż po marketing i promocję firmy – to tylko wybrane zagadnienia kadry kierowniczej. Niektóre zadania – jak chociażby analiza rozmów telefonicznych prowadzonych przez personel medyczny – są na tyle żmudne, że wielu menedżerów pomija je lub odkłada ich wykonanie.

Pozwól, że pomożemy Ci z tym obowiązkiem – przesłuchamy i przeanalizujemy rozmowy telefoniczne, które w wybranym czasie odbywali Twoi pracownicy recepcji. Skupimy się na wszelkich aspektach prowadzenia rozmowy z Pacjentem – od sposobu dialogowania przez zaangażowanie w pomoc aż po reakcje na sytuacje stresowe. Kompleksowa analiza rozmów odpowie na pytania związane z jakością obsługi Pacjenta oraz podpowie, co można ulepszyć. Podczas analizy nagrań skutecznie wykryjemy poważną nieprawidłowość lub rażącą niekompetencję danego pracownika, która może być źródłem ewentualnych problemów wizerunkowych placówki. Jednocześnie odciążamy Cię od jednego z najżmudniejszych obowiązków prowadzenia placówki – Ty zajmiesz się ważniejszymi kwestiami, a my odsłuchamy rozmowy i sporządzimy raport.

Prawidłowy sposób prowadzenia rozmów z Pacjentami to bez wątpienia istotny element wizerunku całej placówki medycznej. Taki kontakt niejednokrotnie pozwala uzyskać Pacjentowi optymistyczne lub pesymistyczne nastawienie do ogólnego procesu wizyty w placówce. Warto więc zadbać, by już od pierwszych chwil Świadczeniobiorca czuł, że podjął najlepszą decyzję wybierając właśnie Twoją placówkę medyczną