image

Nie wystarczy zaprojektować i stworzyć serwis medyczny. Trzeba również zadbać, by trafił i utrzymał się na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce Google. By móc to uzyskać potrzebna jest regularna aktualizacja i zarządzanie treścią. Zdarza się jednak, że manager jest zbyt zajęty prowadzeniem placówki leczniczej i nie ma czasu, aby regularnie publikować aktualności i artykuły, obsługiwać bloga i udoskonalać stronę. W takich sytuacja potrzebna mu jest pomoc agencji marketingowej branży medycznej.

Mając świadomość jak ważną rolę odgrywa stała aktualizacja strony internetowej oferujemy naszym klientom usługi administracyjne. Stworzone przez nas aktualności, opisy usług, profile lekarzy, artykuły specjalistyczne oraz inne teksty SEO, są przez nas publikowane na stronie placówki leczniczej. Udostępniamy także banery, slidery, zdjęcia oraz inne grafiki zaprojektowane przez naszych specjalistów. Wszelkie publikowane przez nas materiały są odpowiednio dostosowywane do wymagań Google, dzięki czemu obsługiwany serwis medyczny ma szansę zająć wyższą pozycją w wyszukiwarce.

Stworzona przez nas strona internetowa opiera się na systemie WordPress – jednym z najprostszych do zarządzania treścią. Panel administracyjny udostępniamy jest naszym pracownikom oraz klientom, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Dzięki temu klienci mają swobodny wgląd w działania naszych specjalistów.

Obsługując serwisy medyczne współpracujących z nami placówek, mamy możliwość regularnej aktualizacji strony, publikacji tekstów SEO, grafik i sliderów oraz dostosowywanie witryny do wymagań Google. Wszystko pod okiem klienta. Dzięki naszym działaniom i opiece strona internetowa podmiotu medycznego może stale się rozwijać i zająć wyższą pozycję w wyszukiwarce.

Hosting dla serwisu medycznego i buckupy

 Zdarza się, że strona internetowa ulegnie uszkodzeniu, co może doprowadzić do utraty danych i informacji opublikowanych na witrynie. Taka sytuacja jest niezwykle kłopotliwa, a odzyskiwanie straconych dokumentów bywa bardzo czasochłonne. By móc tego uniknąć, warto zainwestować w hosting oraz buckupy, czyli kopie bezpieczeństwa.

Nasi klienci mogą liczyć nie tylko na usługi z zakresu marketingu medycznego [https://mediahealth.pl/uslugi/], ale również hosting dla swojego serwisu i stworzenie kopii bezpieczeństwa. Oferowany przez naszą agencję marketingową hosting, to usługa polegająca na udostępnieniu fragmentu przestrzeni dyskowej serwera wirtualnego dla naszego klienta. Przygotowujemy gotowe pakiety obejmujące dostęp do konta przez FTP, rejestrację własnej domeny oraz panel administracyjny. Oferowany przez nas hosting umożliwi i zapewni prawidłowe funkcjonowanie serwisu internetowego placówki leczniczej.

Naszym klientom zapewniamy również backupy, czyli kopie bezpieczeństwa, dane służące do odtworzenia oryginalnych informacji w przypadku ich utraty lub uszkodzenia serwera.

Hosting dla serwisu oraz buckupy umożliwią funkcjonowanie serwisów medycznych oraz zapewnią bezpieczeństwo opublikowanych danych i informacji. Dzięki nim strona internetowa placówki będzie pod stałą ochroną.