Wojciech Lewandowski

New Business Manager

Absolwent Université du Littoral Côte d’Opale we Francji oraz Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją „zarządzanie międzynarodowe”. W trakcie doktoratu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Jest marketerem, strategiem i managerem służby zdrowia z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży healthcare. Pracował jako koordynator marketingu, head of marketing, project manager oraz manager ds. rozwoju placówek medycznych. Specjalizuje się w obszarze narzędzi marketingowych służących do pozyskiwania nowych pacjentów i prowadzenia kampanii efektywnościowych.

W MediaHealth zajmuje się również zarządzaniem projektami strategicznymi i reklamowymi mającymi na celu rozwój działań marketingowych oraz sprzedażowych w przedsiębiorstwach, budową serwisów www oraz kontrolą efektywności poszczególnych działań i konwersji od wyświetleń reklam do umówionej wizyty.

Hobby: sporty siłowe, wędkarstwo, gotowanie

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

    Zostaw numer
    oddzwonimy!