Tomek Rupniewski

Dyrektor Zarządzający

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Marketer i strateg z wieloletnim doświadczeniem w topowych agencjach reklamowych i interaktywnych.

Posiada umiejętności w zakresie zarządzania spółkami, sprzedaży usług B2B, kierowania procesami powstawania i modernizacji produktu, kierowania zespołem oraz obsługi kluczowych klientów. W dotychczasowej pracy zawodowej odpowiadał m.in. za wdrażanie na rynki nowych produktów, usprawnianie procesów zarządczych i sprzedażowych oraz organizację ekspansji na rynki zagraniczne. W zakresie jego kompetencji znajdują się procesy IT, marketing, rekrutacja i szkolenie pracowników, badania rynku oraz komunikacja.

Prywatnie gra na wszystkim, co ma struny – począwszy od gitary, przez bas i ukulele, skończywszy na badmintonie i squashu.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

    Zostaw numer
    oddzwonimy!