Aleksandra Czyżak

Account Manager

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (kierunek Zdrowie Publiczne). Podczas studiów miała okazję brać udział w licznych konferencjach dotyczących ochrony zdrowia oraz aktywnie udzielała się w Kole Naukowym Młodych Menadżerów. 

Swoją przygodę z branżą medyczną zaczęła w pracy w gabinecie podologicznym, w którym zdobyła cenne doświadczenie i wiedzę w obszarze obsługi pacjenta. Poznała również pierwsze tajniki prowadzenia biznesu medycznego, ponieważ odpowiadała tam za zamówienia i działania marketingowe. W Media Health znalazła się szczęśliwym przypadkiem, ale, jak twierdzi, od pierwszego momentu wejścia na stronę internetową i zapoznania się z działalnością firmy, wiedziała, że chce z nami rozwijać swoją ścieżkę kariery 🙂

W Media Health Ola jest odpowiedzialna za komunikację naszej marki w mediach społecznościowych oraz za obsługę klientów  – w tym ustalanie comiesięcznego contentu z klientem, tworzeniem i wdrażaniem landing page’y. Stawia również z powodzeniem pierwsze kroki w projektowaniu i wdrażaniu serwisów www. W pracy i w kontakcie z klientami ceni sobie profesjonalizm, a przede wszystkim pozytywne nastawienie! Jest zwolennikiem teorii, że nie ma rzeczy niemożliwych. 

„Dzięki Media Health odkryłam w sobie również zamiłowanie do projektowania grafik oraz desigu pod kątem UX – stało się to jednocześnie moim hobby.”

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

    Zostaw numer
    oddzwonimy!