Majka Załuga

Junior Account Manager

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, obecnie studentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Chcąc podnieść swoje kompetencje, brała udział w programie Erasmus + „Health Professionals in Intercultural dimentions” w holenderskim mieście Nijmegen. W trakcie kursu poznała metody współpracy w międzynarodowym interdyscyplinarnym zespole według najnowszych wymagań UE, szlifowała umiejętności miękkie oraz realizowała projekty w oparciu o najnowsze technologie w branży medycznej.

W MediaHealth zajmuje się obsługą klienta, komunikacją w mediach społecznościowych oraz wdrażaniem stron internetowych. W swojej pracy ceni wyzwania i dokładność. W czasie wolnym uczy się programowania, jeździ na nartach lub rowerze, albo chodzi po górach.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

    Zostaw numer
    oddzwonimy!