Joanna Rabińska

Senior Account Manager

Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacja: nauczycielska oraz filologia dla mediów).

W MediaHealth zajmuje się obsługą klientów. Jest odpowiedzialna za projektowanie i wdrażanie serwisów www oraz LP. Prowadzi kanały social media. Doradza klientom w doborze najlepszych narzędzi oraz kanałów w celu pozyskania pacjentów.

Z marketingiem dla branży medycznej związana już od 8 lat.

Cechuje się sumiennością, odpowiedzialnością oraz dynamiką pracy.

Zainteresowania: sport – przez lata trenowała narciarstwo alpejskie, literatura (ostatnio namiętnie kryminały, reportaże i biografie), zdrowe gotowanie. Fanka gorzkiej czekolady i bardzo mlecznej kawy. Od ponad dwóch lat głównie zainteresowana i uprawiająca pasjami dziedzinę życia zwaną macierzyństwo (spełnia się także w roli żony😉).

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

    Zostaw numer
    oddzwonimy!