Jakub Stępnowski

New Business Manager

Absolwent Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania na kierunku marketing i zarządzanie (specjalizacja „komunikacja społeczna i PR”). Posiada 8-letnie doświadczenie zawodowe w branży medycznej. Przygotowuje strategie służące zwiększaniu przychodów placówek medycznych, rekomenduje skuteczne kanały marketingowe oraz narzędzia poprawiające jakość obsługi pacjentów.

W MediaHealth współtworzy i realizuje plany rozwojowe firmy, pozyskuje i utrzymuje relacje z podmiotami działającymi w branży leczniczej w Polsce, prowadzi prezentacje biznesowe, zbiera i analizuje potrzeby podmiotów leczniczych, negocjuje kontrakty.

Jest fanem nowoczesnych technologii, ze szczególnym zainteresowaniem obserwuje rozwój Sztucznej Inteligencji. Autor bloga ManagerPlacowkiMedycznej.pl.

Hobby: MMA, sporty walki

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

    Zostaw numer
    oddzwonimy!