Daniel Nowocin

Ekspert ds. rozwoju biznesu dla branży medycznej i estetycznej, Właściciel Agencji

Absolwent zarządzania na wydziale Ekonomii oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doradca managerów i właścicieli największych podmiotów leczniczych w branży medycznej i estetycznej.

Posiada bogate, ponad 12-letnie doświadczenie, w obszarze konsultingu procesów biznesowych w małych i średnich przedsiębiorstwach. Tworzył strategie rozwoju firm, od procedur operacyjnych po struktury organizacyjne i procesy operacyjne. Uczestniczył w wielu projektach, dotyczących rozwoju usług informatycznych, w tym reorganizacji struktur kadrowych i ich wsparcia. Dzięki wiedzy zdobytej w firmach polskich oraz zagranicznych korporacjach zdobył szerokie kompetencje w ocenie i analizie przedsiębiorstw oraz budowaniu strategii rozwoju organizacji. Współautor projektów startupowych, serwisów społecznościowych, systemów e-commerce i rozwiązań związanych z usługami mobilnymi oraz rozwiązań informatycznych związanych z integracjami systemów IT.

Hobby: Sport w każdym wymiarze, innowacyjne technologie w biznesie, nowoczesne zarządzanie, podróże i gotowanie.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

    Zostaw numer
    oddzwonimy!