Ania Aleksandrowicz

Junior Account Manager

Studentka II roku magisterskiego na kierunku Zarządzanie marketingowe na Uniwersytecie Warszawskim. W czasie studiów udzielała się w Samorządzie Studentów w Komisji Promocji oraz jako Instruktorka w Związku Harcerstwa Polskiego.

W MediaHealth Ania zajmuje się opieką nad klientami, komunikacją w social mediach, a także nadzorowaniem prac programistycznych i graficznych – w tym projektów budowy serwisów www.

Ważny jest dla niej ciągły rozwój, lubi wyzwania i ambitnie podchodzi do życia. Na co dzień kieruje się pozytywnym sposobem patrzenia na świat, który przekłada się na relacje ze współpracownikami i klientami.

Ania jest miłośniczką sztuki, szkoli się z malarstwa i rysunku, a także jest tancerką w zespole hip-hopowym. Kocha kawę oraz podróże, a od niedawna odkrywa piękno polskich Tatr.

close
Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

    Zostaw numer
    oddzwonimy!