Specjalista ds. marketingu internetowego

Cześć! Nazywamy się MediaHealth i jesteśmy agencją specjalizującą się w marketingu dla branży medycznej, która fokusuje się na działaniach i rozwoju digitalowym. Tworzymy projekty dla naszych klientów oraz projekty na potrzeby naszego Brand Marketingu.

Poszukujemy doświadczonego w branży Specjalisty ds. kampanii internetowych, który podkręci efektywność ruchu w wyszukiwarce Google i Socialach.

Działamy proaktywnie, lubimy nieszablonowe rozwiązania, innowacje, kreatywne podejście – cenimy sobie nietuzinkowe osobowości i indywidualność.
Nasz Zespół to ludzie z charyzmą, wizją i zapałem, którzy inspirują się na co dzień! Jeśli chcesz być twórcą czegoś wyjątkowego, prześlij nam swoje CV 🙂

Twoje zadania:

  • Przygotowanie i realizacja kampanii reklamowych w Google, GDN, SM dla klientów firmy
  • Tworzenie kreacji reklamowych oraz kreatywność w tworzeniu grup i fraz reklamowych
  • Monitorowanie efektywności i skuteczności na podstawie analiz
  • Podpinanie kodów annalistycznych, konfiguracja i monitorowanie celów oraz zdarzeń w serwisie
  • Skuteczne targetowanie odbiorców w kampaniach FB i IG
  • Przygotowywanie estymacji, będących wsparciem w decyzjach biznesowych dotyczących: pozyskiwania ruchu, charakteru zachowań w wyszukiwarce oraz możliwych efektów do osiągniecia przy estymowanym budżecie
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz praca na narzędziach do monitoringu kampanii (także na narzędziach autorskich firmy)
  • Przygotowywanie analiz i raportów wraz z rekomendacjami zmian

Czego oczekujemy?

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych Google Adwords, Google Analytics, Google Tag Manager, GSC, MS Excel i Google Data Studio
  • Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu kampanii GoogleAds, GDA, FacebookAds i kampanii remarketingowych
  • Rzetelność, dokładność, spostrzegawczość, kreatywność
  • Samodzielność, łatwość w podejmowaniu szybkich decyzji i formułowaniu wniosków
  • Rozwinięty zmysł estetyczny

W zamian proponujemy:

  • Pracę w wyspecjalizowanej, dynamicznej i wiodącej na rynku polskim agencji, która wykorzystuje własne i nowoczesne rozwiązania informatyczne
  • Ciekawe projekty, współpracę z najlepszymi klinikami prywatnymi i szpitalami w Polsce
  • Możliwość otrzymania dodatkowych profitów zależnych od realizowanych celów i zadań
  • Przyjazną atmosferę pracy w biurze z dogodną lokalizacją na warszawskich Bielanach – tuż przy przystanku metro Słodowiec
  • Dynamiczną ścieżkę rozwoju nieograniczoną strukturami korporacyjnymi (!), nie tylko w ramach agencji reklamowej, ale całej Grupy
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem oraz wiedzą w obszarze marketingu dla branży medycznej

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać mailowo na adres biuro@mediahealth.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Medidesk sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

    Potrzebujesz więcej
    informacji?
    Oddzwonimy do Ciebie

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

      Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

      Zostaw numer
      oddzwonimy!