Programista Java

Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów med takimi podmiotami w Polsce. Jako agencja interaktywna obsługujemy szpitale, przychodnie, kliniki medycyny estetycznej, portale medyczne… Świadczymy również usługi informatyczne, tworząc zaawansowane systemy CRM.

Usługi medyczne to sektor wymagający odpowiedniego i profesjonalnego podejścia. Aktualnie rozwijamy swój zespół i poszukujemy ambitnych, samodzielnych osób, które chciałyby do nas dołączyć.

Opis stanowiska:

  1. Programowanie w języku Java
  2. Udział w różnorodnych projektach dotyczących budowy oraz rozwoju systemów IT
  3. Bliska współpraca z biznesem, weryfikacja zgodności tworzonych funkcjonalności z wymaganiami Klienta
  4. Dbanie o wysoką jakość kodu
  5. Współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

  1. Min. 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java – najlepiej 8
  2. Ogólna znajomość  architektury JEE
  3. Znajomość frameworków (Spring, Hibernate) oraz narzędzi: Maven, Git, Jira
  4. Znajomość relacyjnych baz danych (PostreSQL)
  5. Znajomość języka angielskiego (min. na poziomie czytania i pisania dokumentacji)
  6. Umiejętność kreatywnego, innowacyjnego podejścia do realizowanych zadań i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  1. Udział w zaawansowanych technologicznie projektach dla branży medycznej
  2. Stabilne warunki zatrudnienia, umowa wg Twoich wymagań
  3. Przyjazną atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, prosimy o przesyłanie aplikacji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.mediahealth.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (DN Daniel Nowocin, ul. Hanki Czaki 4/8, 01-588 Warszawa) do kontaktu ze mną w celu realizacji procesu rekrutacji.

Potrzebujesz więcej
informacji?
Oddzwonimy do Ciebie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (DN Daniel Nowocin, ul. Hanki Czaki 4/8, 01-588 Warszawa) jedynie do kontaktu ze mną.

Zostaw numer
oddzwonimy!