MediaHealth to interaktywna agencja marketingowa, które specjalizuje się w obsłudze podmiotów leczniczych – szpitale, przychodnie, poradnie, kliniki medycyny estetycznej, organizacje medyczne. Współpracujemy już z ponad 140 placówkami leczniczymi w Polsce.

Stawiamy na pasję i kreatywność! Stale się rozwijamy, aby oferować naszym klientom coraz ciekawsze rozwiązania. Poszukujemy do naszego zespołu kreatywnego Grafika. Jeśli czujesz, że o Tobie mowa, aplikuj do nas już dziś.

Twoje zadania

  • Tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów graficznych na potrzeby działań marketingowych (prezentacje sprzedażowe PPT, prezentacje na konferencje, raporty biznesowe foldery, white papers, strona internetowa, landing page, Social Media, reklamy, mailingi, newslettery, banery),
  • Projektowanie graficzne i przygotowanie materiałów do druku (plakaty, ulotki, standy),
  • Przygotowywanie projektów infografik, ilustracji graficznych,
  • Tworzenie prezentacji multimedialnych,
  • Współpraca w ramach zespołów projektowych.

Wymagania

  • Dobra znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, In Design) oraz Acrobat,
  • Dobra znajomość sfery digital,
  • Umiejętność poruszania się w zakresie DTP,
  • Chęć do śledzenia wszelkiego rodzaju nowości,
  • Znajomość zasad typografii,
  • Znakomita organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie,
  • Dodatkowym atutem będą: umiejętność robienia zdjęć i ich obróbka, oraz umiejętność montażu materiałów video i przygotowywania prostych animacji.

Mamy przyjemność zaoferować

  • Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość współtworzenia i unikalnych, złożonych projektów, m.in. w obszarach digital oraz DTP, również na rynki zagraniczne,
  • Codzienną współpracę z otwartymi ludźmi, którzy przy okazji są zespołem specjalistów,
  • Szybki rozwój osobisty i merytoryczny,
  • Doskonała atmosferę pracy w biurze na warszawskich Bielanach (z ogrodem)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Aplikacje (CV/portfolio) prosimy przesyłać mailowo wraz z przykładami swoich dokonań na adres biuro@mediahealth.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.