Graphic Designer­čĹĘÔÇŹ­čĺ╗

Cze┼Ť─ç! Jeste┼Ťmy agencj─ů specjalizuj─ůc─ů si─Ö w marketingu dla bran┼╝y medycznej, kt├│ra stworzy┼éa autorsk─ů aplikacj─Ö badaj─ůc─ů ruch telefoniczny w plac├│wkach medycznych.

Nazywamy si─Ö┬áMediaHealth i Medidesk┬ái jeste┼Ťmy uzupe┼éniaj─ůcymi si─Ö interaktywnymi podmiotami, kt├│re fokusuj─ů si─Ö na dzia┼éaniach i rozwoju digitalowym. Tworzymy projekty dla naszych klient├│w i na potrzeby naszego Brand Marketingu.

Poszukujemy kreatywnego, do┼Ťwiadczonego Designera, kt├│ry niestandardowo podejdzie do zbudowania wizerunku marki Medidesk i MediaHealth i b─Ödzie wspiera┼é nas w dzia┼éaniach dla naszych klient├│w.

Dzia┼éamy proaktywnie, lubimy nieszablonowe rozwi─ůzania, innowacje, kreatywne podej┼Ťcie – cenimy sobie nietuzinkowe osobowo┼Ťci i indywidualno┼Ť─ç.

Nasz Zesp├│┼é to ludzie z charyzm─ů, wizj─ů i zapa┼éem, kt├│rzy inspiruj─ů si─Ö na co dzie┼ä! Je┼Ťli chcesz by─ç tw├│rc─ů czego┼Ť wyj─ůtkowego, prze┼Ťlij nam swoje CV ­čÖé

Twoje zadania:

  • Tworzenie koncepcji oraz projektowanie materia┼é├│w graficznych na potrzeby dzia┼éa┼ä marketingowych onlinowych (prezentacje, white papers, strony internetowe, landing page, Social Media, reklamy, mailingi, newslettery, banery, brandbooki)
  • Projektowanie graficzne i przygotowanie materia┼é├│w do druku (plakaty, ulotki, standy, foldery, katalogi, teczki)
  • Przygotowywanie projekt├│w infografik, ilustracji, makiet, wizualizacji
  • Tworzenie wizualizacji i koncepcji wizualnych dla klient├│w agencji
  • Wyszukiwanie innowacyjnych rozwi─ůza┼ä projektowych
  • Sta┼éa wsp├│┼épraca z dzia┼éem strategii i project managerami oraz┬áwsp├│┼épraca w ramach zespo┼é├│w projektowych

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie do┼Ťwiadczenie w projektowaniu (serwisy www, materia┼éy digital)
  • Znajomo┼Ť─ç zasad projektowania i mile widziane: znajomo┼Ť─ç zasad projektowania UX
  • Znajomo┼Ť─ç program├│w Adobe: Photoshop i Adobe Illustrator, Adobe CC
  • Swobodne korzystanie z programu Sketch┬á
  • Do┼Ťwiadczenie w tworzeniu fotomanipulacji i/lub ilustracji, umiej─Ötno┼Ť─ç pracy z brandbookiem marki
  • Znajomo┼Ť─ç aktualnych, ┼Ťwiatowych trend├│w i dobrych praktyk w projektowaniu graficznym
  • Pasja i zaanga┼╝owanie w bie┼╝─ůce projekty
  • Umiej─Ötno┼Ťci koncepcyjne w zakresie idei graficznej (wymy┼Ťlanie lub wsp├│┼éwymy┼Ťlanie rozwi─ůza┼ä wizualnych)
  • Otwarto┼Ť─ç we wsp├│┼épracy mi─Ödzy dzia┼éami, komunikatywno┼Ť─ç
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dba┼éo┼Ť─ç o szczeg├│┼éy (Pixel Perfect) i ch─Ö─ç rozwijania umiej─Ötno┼Ťci
  • Dobra znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego w mowie i pi┼Ťmie
  • Znajomo┼Ť─ç technik animacji b─Ödzie dodatkowym atutem
  • Warunkiem wzi─Öcia udzia┼éu w rekrutacji jest przes┼éanie swojego portfolio

Mamy przyjemno┼Ť─ç zaoferowa─ç:

  • Prac─Ö w bardzo dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö firmie
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç wsp├│┼étworzenia i unikalnych, z┼éo┼╝onych projekt├│w, m.in. w obszarach digital oraz DTP, r├│wnie┼╝ na rynki zagraniczne
  • Codzienn─ů wsp├│┼éprac─Ö z otwartymi lud┼║mi, kt├│rzy przy okazji s─ů zespo┼éem specjalist├│w
  • Szybki rozw├│j osobisty i merytoryczny
  • Doskona┼é─ů atmosfer─Ö pracy w biurze na warszawskich Bielanach (z ogrodem)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiej─Ötno┼Ťci
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy zdalnej, gdy wymaga tego sytuacja

Aplikacje (CV/portfolio) prosimy przesyłać mailowo wraz z przykładami swoich dokonań na adres biuro@mediahealth.pl

*Prosimy o dopisanie nast─Öpuj─ůcej klauzuli:

Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw─ů z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporz─ůdzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os├│b fizycznych w zwi─ůzku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep┼éywu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezb─Ödnych do realizacji procesu rekrutacji przez Medidesk sp. z o.o. z siedzib─ů w Warszawie.

    Potrzebujesz wi─Öcej
    informacji?
    Oddzwonimy do Ciebie

      Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drog─ů telefoniczn─ů.
      Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez DN Daniel Nowocin z siedzib─ů w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89 w celu prowadzenia dzia┼éa┼ä marketingowych i handlowych przy u┼╝yciu telekomunikacyjnych urz─ůdze┼ä ko┼äcowych oraz automatycznych system├│w wywo┼éuj─ůcych w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i mo┼╝e by─ç w ka┼╝dej chwili wycofana, kieruj─ůc wiadomo┼Ť─ç na adres e-mail Administratora tj. biuro@mediahealth.pl. Wycofanie zgody nie wp┼éywa na zgodno┼Ť─ç z prawem przetwarzania, kt├│rego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przys┼éuguj─ů Ci w zwi─ůzku z tym wszystkie prawa wynikaj─ůce z RODO, tj. prawo dost─Öpu, sprostowania oraz usuni─Öcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a tak┼╝e prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

      Administratorem danych osobowych jest DN Daniel Nowocin z siedzib─ů w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 120 20 89. Zapoznaj si─Ö z pe┼énym obowi─ůzkiem informacyjnym dost─Öpnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://mediahealth.pl/polityka-prywatnosci

      Zostaw numer
      oddzwonimy!