Technik/serwisant teleinformatyka

Smartmed Sp. z o.o. dostawca usług informatycznych dla branży medycznej, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Jeśli jesteś osobą pełną energii, lubisz nowoczesne technologie, chcesz zdobyć doświadczenie i dalej się rozwijać – napisz albo zadzwoń! Chętnie zobaczymy cię w naszym zespole!

Miejsce: Warszawa
Nr referencyjny: Medidesk 03/06

OBOWIĄZKI:

  • wdrażanie aplikacji webowej
  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego i urządzeń
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania (systemy operacyjne, inne oprogramowanie użytkowe)
  • wykonywanie przyłączy telekomunikacyjnych oraz instalacji wewnętrznych: sieć LAN, VOIP,
  • serwis sprzętu komputerowego i sieciowego,
  • helpdesk – pomoc telefoniczna lub zdalna
  • szkolenie pracowników po oddaniu infrastruktury teleinformatycznej
  • konfiguracja central VOIPowych np. technologia Asterisk

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. B
  • ukończone wykształcenie kierunkowe min. średnie (na przykład informatyka, elektryka)
  • mile widziana praktyka w zawodzie

OFERTA:

  • stabilne warunki zatrudnienia – rodzaj umowy dowolny
  • możliwość rozwoju i awansu
  • narzędzia niezbędne do wykonywania prac na
  • profesjonalne szkolenia teoretyczne i praktyczne w terenie
  • praca w młodym zespole

MINIMALNE WYKSZTAŁCENIE: Średnie techniczne
WYNAGRODZENIE: wysokość zależna od posiadanych umiejętności

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

TWÓJ NUMER TELEFONU

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.