Specjalista ds. Social Media

Jeśli posiadasz:

  1. solidne doświadczenie (minimum rok) w prowadzeniu działań z obszaru social media, e-marketingu (mile widziane dla branży medycznej),
  2. świetnie znasz specyfikę serwisów społecznościowych, a przede wszystkim Facebook, Instagram, YT,

a do tego angażujesz się, sumiennie podchodzisz do obowiązków i wiesz, że dotrzymasz terminów podjętych zobowiązań,

to będziesz zarządzać mediami społecznościowymi tworząc angażujące treści na potrzeby Naszych Klientów.

Zadania przed Tobą to:

  1. budowaniem i wdrażaniem strategii we wszystkich kanałach social media,
  2. prowadzeniem i moderacją profili społecznościowych,
  3. reklamą na portalach społecznościowych,

Oferujemy:

  1. stałą współpracę – umowa o pracę lub inna forma dogodna dla Ciebie,
  2. atrakcyjne wynagrodzenie,
  3. możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach w różnych kanałach SM
  4. poznanie nowych narzędzi i pozostałych obszarów e-marketingu
  5. inspirującą i przyjazną atmosferę w pracy, w samym Centrum Warszawy.

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać mailowo wraz z przykładami swoich dokonań (ewentualnie linki) oraz dane o portfolio i/lub posiadane referencje na adres biuro@mediahealth.pl. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

TWÓJ NUMER TELEFONU

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.