Specjalista ds. SEM/SEO

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty, któremu znane są zagadnienia i „techniki” z zakresu SEM/SEO.

Do Twoich zadań będzie należało:

  1. budowanie pozycji serwisów naszych Klientów – SEO,
  2. budowa i zarządzanie kampanii reklamowych w ramach sieci Google,
  3. pozycjonowanie i optymalizacja ich widoczności w naturalnych wynikach wyszukiwania,
  4. identyfikacja obszarów poprawy w strukturze stron, wewnętrznych linkach i treściach,
  5. wdrażanie rozwiązań na bazie analizy trendów SEO
  6. współtworzenie i koordynowanie stałych i okresowych działań za pośrednictwem PPC, w szczególności w AdWords
  7. kreowanie i analizowanie ruchu płatnego PPC: Google Adwords, RTB
  8. analiza efektywności prowadzonych działań,
  9. zapewnienie adekwatności wyświetlanych wyników dla zapytań klientów,

Wymagania:

  1. minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  2. szeroka wiedza z zakresu trendów i narzędzi SEM i SEO,
  3. doświadczenie w prowadzeniu skutecznych kampanii SEM,
  4. bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych Google Analytics, Google Tag Management, Google Webmaster Tools, Search Console,
  5. pozytywne nastawienie i poczucie humoru.

Mile nas zaskoczysz jeśli masz doświadczenie w:

  1. Facebook Ads,
  2. innych kanałach marketingowych.

Oferujemy:

  1. stabilne zatrudnienie,
  2. satysfakcjonujące wynagrodzenie na warunkach do uzgodnienia,
  3. wsparcie naszych specjalistów z zespołu Copywritingu,
  4. ciekawe i rozwojowe zadania z zakresu SEO/SEM,
  5. możliwość realizacji pomysłów i projektów własnego autorstwa,

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać mailowo wraz z przykładami swoich dokonań oraz posiadane portfolio i referencje na adres biuro@mediahealth.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Potrzebujesz więcej

informacji?

Oddzwonimy do Ciebie.

TWÓJ NUMER TELEFONU

Numer został wysłany.

Oddzwonimy do Ciebie, najszybciej jak to możliwe.